Serwis Constraco wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Akceptuję
politykę prywatności

Projektowanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych. Wykonujemy projekty hali uwzględniające czynniki gwarantujące solidne wykonanie, takie jak: obowiązujące przepisy (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów technicznych i pożarowych) czy normy dotyczące obciążenia śniegiem i wiatrem oraz badania gruntu.

Oferujemy wykonanie projektów wielobranżowych do pozwolenia na budowę oraz wykonawczych. Mamy doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych, magazynowych w tym chłodni i mroźni dla przemysłu spożywczego (ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu mięsnego i rybnego).

Z doświadczenia wiemy, że połową sukcesu jest posiadanie działki odpowiedniej do realizacji zamierzonego przedsięwzięcia. Częstym błędem jest wybór niewłaściwego gruntu, niespełniającego wymogów przeciwpożarowych. Oferujemy usługi związane nie tylko z zaprojektowaniem obiektu, ale także z doradztwem przy wyborze działki właściwej dla danej inwestycji. Sprawdzamy przydatność terenu do realizacji zamierzonego przedsięwzięcia jak również zgodność planowanej inwestycji z zapisami decyzji o warunkach zabudowy lub obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu.